Organigrama Contractació Servei de Gestió Econòmica i Comptabilitat

Ir a contenido Ir a Estudios, Gobernanza y organización
Logo UA
Realizar búsqueda
Menú
Serveis
Logo Servei de Gestió Econòmica i Comptabilitat   Servei de Gestió Econòmica i Comptabilitat
Servei de Gestió Econòmica i Comptabilitat

Organigrama Contractació

SUBDIRECCIÓ PREPARACIÓ I ADJUDICACIÓ DE CONTRACTES
  Sergio Sepúlveda Rubio (Subdirector)
Tfno.: 95 590 93 86
E-Mail: Sergio.Sepulveda@ua.es

Arturo Bernabeu Gálvez (Técnic)
Tfno.: 95 590 34 00 (Ext. 2659)
E-Mail: Arturo.Bernabeu@ua.es

Silvia Coloma Muñoz (Tècnica)
Tfno.: 95 590 95 00
E-Mail: Silvia.Coloma@ua.es

Eva Rico Zornoza (Gestora Cap)
Tfno.: 95 590 95 00
E-Mail: Eva.Rico@ua.es

Alicia Rodríguez Álvarez (Gestora)
Tfno.: 95 590 95 00
E-Mail: Alicia.Rodriguez@ua.es

 

SUBDIRECCIÓ EXECUCIÓ I LIQUIDACIÓ DE CONTRACTES
  Jesús Jiménez Casarrubios (Subdirector)
Tfno.: 95 590 99 70
E-Mail: Jesus.Jimenez@ua.es

Almudena Juan Antón (Gestora Cap)
Tfno.: 95 590 37 00
E-Mail: Almudena.Juan@ua.es

Inmaculada Barrajón Peña (Gestora)
Tfno.: 95 590 37 00
E-Mail: Inmaculada.Barrajon@ua.es