Organigrama Gestió Econòmica Servei de Gestió Econòmica i Comptabilitat

Ir a contenido Ir a Estudios, Gobernanza y organización
Logo UA
Realizar búsqueda
Menú
Serveis
Logo Servei de Gestió Econòmica i Comptabilitat   Servei de Gestió Econòmica i Comptabilitat
Servei de Gestió Econòmica i Comptabilitat

Organigrama Gestió Econòmica

NEGOCIAT DE DIETES
  Julia Lozano Palencia (Gestora en cap)
Tel.: 95 590 34 00 (Ext. 2670)
E-mail: Julia.Lozano@ua.es

Carolina Felices Márquez (Gestora)
Tel.: 95 590 34 00 (Ext. 2670)
E-mail: Carolina.Felices@ua.es

 

NEGOCIAT DE CAIXA
  Sergio Ivorra Cardona (Gestor en cap)
Tel.: 95 590 34 00 (Ext. 3053)
E-mail: Sergio.Ivorra@ua.es

Marta Pastor Ferrán (Gestora)
Tel.: 95 590 34 00 (Ext. 3053)
E-mail: Marta.Pastor@ua.es

 

NEGOCIAT DE VALIDACIÓ
  María José Gil Espinosa (Gestora en cap)
Tel.: 95 590 34 00 (Ext. 3396)
E-mail: Mjose.Gil@ua.es

Javier Bartual Beas (Gestor)
Tel.: 95 590 34 00 (Ext. 3396)
E-mail: Javir.Bartual@ua.es

Blanca Moyá García (Gestora)
Tfno.: 95 590 34 00 (Ext. 3396)
E-Mail: Blanca.Moya@ua.es