Organigrama Servei de Gestió Econòmica i Comptabilitat

Ir a contenido Ir a Estudios, Gobernanza y organización
Logo UA
Realizar búsqueda
Menú
Serveis
Logo Servei de Gestió Econòmica i Comptabilitat   Servei de Gestió Econòmica i Comptabilitat
Servei de Gestió Econòmica i Comptabilitat

Organigrama

 

VICEGERENCIA D'ASSUMPTES ECONÒMICS
María Aguado González  
Tfno: 965 90 34 90
E-Mail: Maria.Aguado@ua.es

 

SUBDIRECCIÓ DE GESTIÓ ECONÓMICA
Pilar Cavero Martínez
Tfno: 965 90 94 83
E-Mail: Pilar.Cavero@ua.es

 

SUBDIRECCIÓ DE COMPTABILITAT
Carlos García Cifuentes
Tfno: 965 90 97 71
E-Mail: Carlos.Cifu@ua.es

 

SUBDIRECCIÓ DE TRESORERIA

Carlos García Cifuentes
Tfno: 965 90 97 71
E-Mail: Carlos.Cifu@ua.es

 

 SUBDIRECCIÓ DE FACTURACIÓ
María Jesús Berenguer Fenoll
Tfno.: 965 90 34 58
E-Mail: Mj.Berenguer@ua.es

 

SUBDIRECCIÓ EXECUCIÓ Y LIQUIDACIÓ DE CONTRACTES
Jesús Antonio Jiménez Casarrubios
Tfno.: 965 90 99 70
E-Mail: Jesus.Jimenez@ua.es

 

 SUBDIRECCIÓN DE PREPARACIÓ Y ADJUDICACIÓ DE CONTRACTES
Sergio Sepúlveda Rubio
Tfno.: 965 90 93 86
E-Mail: Sergio.Sepulveda@ua.es

 

SUBDIRECCIÓ DE PRESSUPOSTOS
Francisco Pons López
Tfno.: 965 90 39 38
E-Mail: Paco.Pons@ua.es